Zatímco před lety byly košile oblíbené hlavně u pánů, v dnešní době má košile výsadní postavení také v ženském šatníku. Není divu, jedná se o druh oblečení, který se hodí prakticky k čemukoli, je pohodlný a více než vhodný ke každodennímu nošení.
dívka v košili v lese
Košili si můžete obléct samozřejmě jako součást obleku, ale i jako vršek k džínům, sukni a takto bychom mohli pokračovat donekonečna. Zatímco muži mají v tomto ohledu poměrně jasno (košili obléknou jak do saka, tak k bermudám), ženy řeší dilema, zda je lepší obléci si košili a k ní kalhoty, sukni nebo zda dát košili stranou a vzít si na sebe raději šaty. Pokud i Vy patříte mezi ty ženy, které váhají, můžete být klidné a tyto dvě roviny spojit pěkně dohromady.

složené košile v obchodě·      
  Košilové šaty jako trend letošního roku

Takovéto šaty jsou doslova hitem letošního roku, ženy je kupují jedna radost, protože řeší jejich dilema, co se týče volby mezi šaty a košilí. Tento druh oděvu má mnoho dobrých vlastností:
 

A.    Pokud zvolíte správnou délku pod kolena, můžete si je klidně obléci do práce nebo někam na důležitou poradu. Jakmile obléknete košilové šaty, které sahají například do půli stehen, okolí už může začít pochybovat, zda se jedná o šaty nebo jen o něco delší košili.
B.     Samozřejmě si je můžete obléct samostatně, ale i jako doplněk k úzkým kalhotám. Dobrovolnosti a originalitě se meze nekladou, proto nemusíte vždy striktně dodržovat předepsaná pravidla. Klidně zkombinujte dlouhé košilové šaty a úzké džíny!
C.     Mohou být ozdobeny různými aplikacemi a nápisy, popřípadě jejich knoflíky mohou sloužit jako šperky. Pokud si vyberete šaty s výraznými nebo barevnými knoflíčky, nemusíte se už starat o žádné doplňky, tyto knoflíky budou samy sloužit jako ozdoba.
D.    Pokud nad ozdobou přece jen přemýšlíte, zkuste zkombinovat košilové šaty s výraznými náramkovými hodinkami nebo velkými visacími náušnicemi. Jistě budete vypadat šik a elegantně.
Košile vždy a všude!
Ohodnoťte příspěvek