Každý rok modelky na přehlídkových molech vynášejí na světlo světa modely, které jsou sice krásné na pohled, ale k běžnému nošení se až tak úplně nehodí. Někdy jsme dokonce svědky něčeho, co se dá spatřit opravdu jen na přehlídkovém mole a v reálném životě by to mohlo působit značně komicky, pokud by se dotyčný rozhodl si něco takového odnést.

modelky v elegantních šatech
Finální pocit z takovýchto akcí je nakonec takový, že ženy se zalíbením hledí na nové módní trendy, ale mají pocit, že mezi modely není nic pro ně, popřípadě že si něco takového nemohou finančně dovolit. Pravdou zůstává, že většina modelů je značně extravagantních, ale existují i kousky vhodné pro běžného uživatele.


Kousky, které můžete mít i vy!

Módní přehlídky ve velikých městech po celém světě jsou synonymem luxusu a elegance. Každý by se na takovou akci rád dostal osobně a prohlédl si vystavené kousky na vlastní oči. S běžným užíváním těchto modelů je ovšem často těžké pořízení – existuje vlastně něco, co by mohl vynést normální člověk denně ven?
 modelka na mole
1)      Šátky jako symbol rebelie
·         lehké vzdušné šátky se před lety nosily společně s elegantním kostýmkem nebo pěknými šaty. Poté jejich obliba skončila, teď se ale opět vrací, a to v poněkud rebelském stylu. Zkuste si ovázat lehký saténový šátek okolo krku a k tomu si obléci tričko bez rukávů s výrazným potiskem a budete trendy.
2)      Opulence?
·         Méně je více, říkáte si? Vy možná ano, ale tento názor nerazí novodobí módní návrháři, kteří říkají, že k výrazným náušnicím klidně můžete navléci i mohutný perlový náhrdelník a nebude to přeplácané. Samozřejmě za předpokladu, že zvolíte decentní účes i líčení.

3)      Mikiny a denim
·         Jakékoli oděvy z džínoviny jsou vesměs mezi lidmi oblíbené, ale obléci si denimovou bundičku na mikinu s výrazným potiskem, to už chce odvahu. Zkuste to! Budete vyčnívat z řady!
módní přehlídka šatů
4)      Ponožky do bot? Jakože cože?!
·         Ano, tento anti-trend má mnoho různých podob a také mnoho odpůrců. Současný módní trend to ale dovoluje, za předpokladu, že zvolíte správnou obuv a správné ponožky. Doporučují se jednolité černé lodičky bez aplikací a punčochové ponožky se vzorem, jaký si zamanete. Co třeba animované figurky?

Oblečení jako z přehlídkových mol
Ohodnoťte příspěvek