Máte pocit, že vám v bytě stále něco neladí? Ať hledáte, jak hledáte, nedaří se vám najít tu pravou příčinu nesouladu? A co třeba zásuvky a vypínače?
Ač to na první pohled zní dost nepravděpodobně, tak i takové zdánlivé detaily mohou rozhodovat o tom, jak bude váš byt působit na ostatní. Je to tím, že právě na detailech záleží celkový dojem, a když vše vyladíte do puntíku, ale na nějakou drobnost zapomenete, výsledek stále nebude stát za to.barvami pomalovaná tvář

Problémem mnoha interiérů jsou zářivě bílé vypínače

Možná i vy patříte k majitelům interiérů, ve kterých září bílé vypínače na barevných stěnách. I když vy sami tento „detail“ téměř nevnímáte, protože už jste si na něj zvykli, bude to to první, co každého vašeho návštěvníka praští do očí.
Takže pokud vám záleží na tom, aby to u vás bylo opravdu krásné a působivé, dejte si tu práci a vyměňte stávající zásuvky a vypínače za takové, které vám doma nebudou dělat ostudu.
A rozhodně se už nemusíte uchylovat k tomu, abyste je polepovali tapetami anebo natírali speciálními barvami. Stačí, když si vyberte i nabídky produktů Schneider unica a máte vystaráno.
Tento výrobce přišel na trh s chytrým modulárním systémem, který umožňuje volit z pestré palety výrobků, které jsou nejen kvalitní, ale mají přesně takovou barvu, o kterou ve svém interiéru stojíte.
Takže můžete mít zásuvku nebo vypínač, které jsou červené, modré, žluté anebo jiné.zástrčka v ruce, růžové pozadí
A co je důležité, pokud se kdykoli v budoucnu rozhodnete pro změnu, tak je můžete chytře vyměnit za jiné. Takže ať už interiér svého bytu opatříte libovolnými barvami, můžete barevné stěny zároveň osadit takovými vypínači, které na ně dokonale padnou.
A co je rovněž důležité, nebude vás to stát prakticky nic navíc. Poprvé budete muset stěny osadit novými strojky, ale kdykoli později už pouze jednoduchým pohybem ruky pouze vyměníte svrchní rámečky.