Každý dospělý člověk si zaslouží vypnout od jeho pracovních povinností a starostí doma a dopřát si čas od času zábavu, která mu pomůže nasbírat nové síly a získat ztracenou energii. Vynikajícím typem na program, který nabízí ideální odreagování i pro dospělé, je vyrazit si na lasergame Praha, kde si to užijí všechny věkové kategorie.
Pokud ještě tuto hru neznáte, seznamte se alespoň zčásti s tím, co vás v ní čeká.

billboard-right(1)

Arény jsou perfektně promyšlené

Lazerfun má pro větší, ale i menší skupinu hráčů připravené 2 arény, ve kterých se můžete pustit do boje o prvenství. Labyrint nebo Aztécké chrámy vám umožní ocitnout se v prostředí plném vzrušení, dobrodružství, napětí, ale i zábavy, kdy o smích nebude nouze.
Arény se od sebe liší a jediné, co mají společné je to, že v nich nalezete mnoho úkrytů potřebných k tomu, abyste zasáhli vašeho protivníka. V závislosti od typu vaší hry, ale i počtu hráčů si tedy zvolte takovou, která se vám bude líbit.

Her je více než dostatek

Specifické na laser game je to, že při každé příležitosti zahrát si ji, se vám dostane jiného druhu hry, zážitků a velké porce zábavy. Na výběr máte 11 her zaměřených na jiné téma a taktéž i počet hráčů nebo náročnost. Z pozice začátečníků se však můžete časem dopracovat na profíky a změnit tak nejen úroveň vaší hry, ale i její průběh.
Je tedy dobré navštívit Lazerfun více než jednorázově, protože vám nabídne při každé další návštěvě jiný a lepší prožitek ze hry, o který tolik stojíte.

Aztec (10)

Fyzická aktivita, která vás bude bavit

Je potřebné zdůraznit, že se při hře s laserovou zbraní v ruce pořádně zapotíte a vaše kondice to pochopitelně pocítí. Je to však zábava, která vám může do určité míry zlepšit i vaši fyzickou zátěž, protože budete pořád v pohybu a v plném nasazení, ale nebude to tak zdlouhavé a únavné jako pobyt v posilovně.
Nebuďte však pesimisté a ani přes váš vyšší věk se nebraňte programu, kde si můžete užít neuvěřitelně bláznivou a akční zábavu s vašimi nejbližšími. Laser game je nepochybně zábava i pro vás.