V době, kdy převážná většina pomocníků v domácnosti a veškeré stroje a přístroje fungují díky elektrickému proudu, je velmi důležité mít interiér vybavený kvalitní a spolehlivou elektroinstalací. Zásuvky a vypínače jsou malí a nenápadní pomocníci, které každodenně využíváme tak je důležité, aby krom toho, že jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou plně funkční, byla také velmi odolné a měli dlouhou životnost. A v neposlední řadě, jelikož si domácnosti ladíme do různých stylů, je důležité, aby i tyto prvky byly vzhledově kompatibilní s celkovým interiérem.

pozemní proud

Přesně takové elektroinstalační prvky najdete u nás v širokém výběru a za velmi výhodných cenových podmínek. Všechny produkty z této výrobní řady jsou opravdovou špičkou na trhu s elektroinstalací a jejich předností není pouze vysoká kvalita, ale také dlouhá životnost a především opravdu dokonalý moderní design, který se hodí naprosto do jakéhokoliv interiéru.

retro spínač

My http://shop.lightpark.cz/unica/c-1944/ Vám nabízíme možnost si zkombinovat elektroinstalaci podle svých vlastních představ. Jako příklad můžeme uvést velkou možnost výběru nejen různých modelů, ale hlavně barev. Chcete mít koupelnu sladěnou do modra a kuchyň do zelena? Nebo třeba dětský pokojík do žluta a ložnici do fialova? Není žádný problém. Strojky vypínačů a zásuvek z této produktové řady mají sice čistou bílou barvu, ale můžete je doladit různě barevnými dekoračními rámečky.

růžový králíček

V produktových řadách http://shop.lightpark.cz/unica/c-1944/ najdete vypínače a zásuvky s dokonalou leštěnou http://www.slechta.com/sluzby/zrcadlove-lesteni/ povrchovou úpravou proti usazování prachu, které můžete doladit nejen dekoračními rámečky v mnoha odstínech, ale také krycími rámy v mnoha krásných jasných barvách a proto můžete mít sladěnou každou místnost do jiné barvy a přitom využít jednoho druhu elektroinstalačních prvků.