Potřebujete se nutně přestěhovat z malého bytu, ve kterém bydlíte jako celá rodina? Vzhledem k očekávání dalšího člena rodiny potřebujete více prostoru a domeček se zahrádkou bude naprosto ideální, ale pochopitelně nemáte tak velké úspory, abyste si ho koupili sami? Potom bychom vám rádi podali pomocnou ruku, kterou je hypotéka bez doložení příjmu. Víme, že někdy není snadné získat hypotéku v bance, jelikož mají dosti podmínek, které jsou někdy pro rodinu nepřijatelné. Pokud nemáte dosti vysoký příjem nebo z nějakého jiného důvodu nemůžete dosáhnout na požadovanou hranici, aby vám byly peníze přiznány, určitě neváhejte a obraťte se na nás.

My od vás nepožadujeme žádné výpisy z registrů, nezajímá nás, jestli máte dluh nebo jak vysoký máte příjem, protože si myslíme, že každý by měl dostat šanci koupit si vše, co potřebuje a když to chce udělat formou hypotéky, mělo by mu to být umožněno. Navíc se jedná o bezúčelovou hypotéku, takzvanou americkou, takže se nám nemusíte svěřovat s tím, na co peníze použijete. Pokud vyplníte do formuláře řádně veškeré údaje, můžete mít peníze už do čtyřiadvaceti hodin.

Nejlepší cesta

V poslední době se lidé po tomto produktu poptávají častěji a častěji, a to právě kvůli snadné dostupnosti. Ovšem aby vše nevypadalo jen růžově, podmínky tu samozřejmě jsou a jsou dosti podobné těm, které jsou ve většině bank. Výhodou ale je, že u nás můžete splácet až třicet let a splátky si nastavíte sami, klidně i na tu nejnižší hranici, s tím že úrok je zde již od 6,9%. Nemusíte mít obavy z jakýchkoli skrytých poplatků, všechny podmínky jsou jasně dané – věk (minimálně 18 let), a nutnost zastavit nemovitost, ale nezáleží na tom, jestli bude vaše nebo někoho jiného.