Netrapte se příliš vysokými cenami nemovitostí a raději si pořiďte takové bydlení, na které dosáhnete i z vlastních úspor, anebo s pomocí malého úvěru. Řeč není o ničem jiném, než o praktickém mobilním domě, který si můžete koupit již za zlomek běžné ceny nemovitostí, ať už jde o byty anebo novostavby.
Jestliže o mobilních domech slyšíte poprvé, možná vás přirozeně leká jejich pojmenování, které vyvolává dojem cestování, nějakého kočovného života. Ovšem života v maringotce se vůbec obávat nemusíte. Tento typ získal své pojmenování kvůli tomu, že postrádá pevné základy spojené se zemí – nemá základovou desku.
Díky tomu se vám ovšem celý proces získání vlastního bydlení zjednodušuje – za prvé http://synonymus.cz/v-prve-rade-121/ nebudete muset na stavbu dlouho čekat, a za druhé ušetříte.plán domu, projektant, tužka
Právě nízká cena mobilních domů je tím, co je na těchto stavbách pro lidi tak přitažlivé. Stačí vám zhruba jeden milión korun k tomu, abyste mohli žít pod vlastní střechou. A to je naprosto revoluční cena, nemyslíte?
Díky ní se obejdete bez drahé a rizikové hypotéky, a dost možná si vystačíte jen s vlastními úsporami, anebo malým úvěrem.
Nutno dodat, že tento typ bydlení je určený pro lidi, kteří nejsou příliš nároční na prostor – tedy na velikost podlahové plochy. Stavbu můžete umístit na libovolně velký, anebo naopak malý pozemek – tato volba záleží jen na vás, a na vašich možnostech (skvělé je, že k umístění nepotřebujete stavební povolení). Nicméně vnitřní prostory se příliš nafouknout nedají, takže budou vyhovovat především těm, kdo se spokojí s podlahovou plochou odpovídající menšímu bytu v panelovém domě.bankovky v ruce, dolary
Ovšem nic jiného vám zde scházet nebude – dispozice, interiéry, vybavení, spotřebiče, a všechno ostatní je zde naprosto stejné, jako v běžných bytech. Vlastně záleží jen na vás samotných, jak to uvnitř bude vypadat – vybavení se vám plně přizpůsobí.