Těšíte se na teplé slunečné dny, až si budete moci posedět venku u dobrého jídla a pití a popovídat si s přáteli a známými? Dát si pivo nebo víno, poklábosit, probrat novinky nebo jen tak posedět? A co takhle takové venkovní posezení u chutného jídla a vychlazené sklenice vína nebo piva spojit třeba s pěkným výletem a zabít tak dvě mouchy jednou ranou? Pak zavítejte na jižní Moravu, kde budete mít spoustu příležitostí navštívit zajímavá místa a ochutnat místní speciality, ať už odrůdy vín nebo chutné pokrmy z místní kuchyně.
zahradní restaurace
Udělejte si krásný a zajímavý výlet a navštivte přitom v letních měsících zahradní restauraci hotelu Galant v Lednici . Po výletu nebo i před ním se můžete posilnit a občerstvit nebo jen tak posedět u sklenice vína nebo u kávy. V každém případě vám určitě bude chutnat.
A na jakých dobrotách si můžete po nebo před vaším výletem pochutnat?
Vaše mlsné jazýčkysi mohou na čerstvém vzduchu pochutnat na nejrůznějších specialitách vytříbených chutí. Nechybí grilovaná jídla, různé druhy mas a ryb a spousta dalších pokrmů, které vám přijdou v chuti. Samozřejmě ani nechybí vína místních odrůd, kterými můžete uhasit vaši žízeň, ale ani další vychlazené nápoje, která vám v horkých letních dnech přijdou vhod. V jídelním lístku určitě i vy najdete to, co vám chutná, co vás láká nebo co jste ještě doposud neochutnali. Navíc je jídlo nejen vašemu žaludku, ale také vašemu oku lahodící. Pokrmy jsou servírované tak, abyste se najedli i očima a je tak umocněn gurmánský zážitek.
venkovní posezení
Jižní Morava vás naláká na spoustu zajímavých míst. Přijeďte do Lednice nejen za poznáním místních krás a zajímavostí, ale také za dobrým jídlem a pití, o které tu není nouze. Navštivte skvělou restauraci hotelu Galant v Lednici a užijte si ten pravý a nezapomenutelný gurmánský zážitek.