Čeká Vás víkend v hlavním městě České Republiky a potřebujete nějakou dodávku na stěhování nebo převoz nějakého většího materiálu na jiné místo nebo převoz osob? Pokud hledáte nějakou spolehlivou firmu, která by byla pro Vás ta pravá, a mohli byste jí plně důvěřovat, že jsou všechna vozidla naprosto v pořádku a také, že dodrží vše, co slíbila, tak už hledat nemusíte, protože jste právě našli tu nejlepší firmu v Praze, která Vám pomůže. Navštivte náš vozový park osobně nebo se podívejte do našeho katalogu na internetu, kde se dozvíte vše o vozidlech, cenách a všechno o pravidlech pronájmu. Nebojte se, víme, že se Vám plánu mohou snadno změnit, proto Vás nechceme omezovat na nějaký počet kilometrů a můžete si to zapůjčit na neomezený počet kilometrů. Půjčovna dodávek Praha 5 je tu jen pro Vás a čeká na Vás.

Skvělé ceny
Vše je za opravdu skvělé ceny, takže se nemusíte vůbec obávat, že by něco bylo za nepřiměřenou částku peněz. Za jeden kilometr si účtujeme devět korun, což je skvělá cena. Můžeme Vám přistavit vozidlo a zase si ho odvést, pokud budete chtít. Dále Vám zaručujeme, že všechna vozidla prochází pravidelným servisem, takže se nemusíte obávat, že by se Vám něco po cestě pokazilo. Kdyby se přece jenom něco přihodilo, tak na každé vozidlo máme havarijní pojištění, takže se také bát nemusíte. Pro Vaši i naši bezpečnost a jistotu má každé auto GPS, takže víme, kde se právě nacházíte. Pokud máte strach z řízení velké dodávky po městě, tak Vám nabízíme i možnost zapůjčení vozidla i s řidičem, takže se tohoto obávat také nemusíte. Mysleli jsme opravdu na všechno.
Dálniční známka

Jelikož Vás rozhodně nechceme v ničem omezovat, tak každé auto má dálniční známku, kterou můžete využít jak po celé České Republice, tak i na Slovensku. Připojte se i Vy k celé řadě našich zákazníků, kteří využili našich služeb a teď jsou maximálně spokojení.