Kolikrát si člověk může v duchu a možná nejenom v duchu říkat to, co stojí v titulku! Kolikrát by takový člověk dal nevím co za to, kdyby ho to bavilo stejně jako zamlada, případně kdyby ho to bavilo víc, protože to ani zamlada nebylo něco zase až tak úžasného, jak by tomu možná mělo být.
A pokud si člověk nechce jenom rezignovaně říkat, že by dal nevím co, kdyby mohl, může dát nikoliv nevím co, ale pouhých pár korun a obstarat si Poppers. Ono údajné , dostupné běžně na internetu nebo v sexshopech, prodávané sice jako čistič, ale používané muži stejně jako ženami nejčastěji při sexu.
tělo muže
Těchto látek, tedy Poppers, existuje více než sto různě vonících druhů, z nichž si může vybrat každý právě to, co mu vyhovuje. Zejména ženy prý díky tomu zažijí opravdu luxusní orgasmus, na své si ale přijdou i muži a homosexuálové. A to se prý přitom nejedná o drogu, ale o látku běžně dostupnou jako… čisticí prostředek. Jež může někdy vůní připomínat ředidlo či odbarvovač.
schovaní pod peřinou
Jedná se o potenciálně nebezpečnou látku. Mimo toho, že díky tomu člověk údajně ztratí kontrolu nad sebou samým, ztratí na jednu až dvě minuty zábrany a proto musí myslet třeba na ochranu ještě před pohlavním stykem, může při častém používání dojít k poškození nosní sliznice a plic, při kontaktu této látky s kůží vyrazí opravdu silná vyrážka a po požití hrozí i smrt. Nežádoucí je kombinace s tabletami na potenci, alkoholem nebo jinými drogami a nebezpečnými látkami, užívání se nedoporučuje lidem s bolestmi hlavy a problémy s tlakem, u nichž by to mohlo vést i k infarktu nebo mozkové příhodě.
Nevím jak vám, ale mně už tyto informace bohatě stačí. K tomu, abych si Poppers nekupoval. Protože čichat tuto „nedrogu“, jež připomíná ředidlo či odbarvovač a také se prodává jako pouhý čisticí prostředek s mnoha potenciálními i pravděpodobnými vedlejšími účinky, nebudu. Za případnou jednu až dvě minuty rozkoše mi to nestojí, ani když to nestojí. Nejsem žádná smažka.