V následujících řádcích si popíšeme, jak na to, aby se člověk mohl zviditelnit na Youtube. Jak jistě víte, těchto lidí je opravdu hodně, kteří se tomu věnují. Všichni mají několik společných rysů, které je dělají tím správným youtuberem.
filmový pás a youtube
1. Mít nějaký um.Ať už jde například o opravdový talent, jako třeba zpěv, hra na nástroj, hraní her, sportovní nadání, cestování, vaření a mnoho dalších aktivit, tak se najdou i tací, kteří se stanou “hvězdami“ díky své hlouposti. Odběratelé je sledují, protože jsou tito lidé komičtí a o to jim právě jde. Ve většině případech tuto roli předstírají, jsou z nich spíše herci. Proto pokud se do toho vrhnete po hlavě, musíte vědět, že máte nějaký um.
zoufalý scénarista
2. Vytyčit si cíl.Určitě je důležité si říct, jak se chci na portále s videy zviditelnit. Chci se tomu věnovat, jako svému koníčku, nebo chci vydělávat? To jsou dvě velmi odlišné věci. Podstatné je, že pokud do toho půjdu s cílem chci vydělat, ve většině případech si tím nevydělám a ani nezviditelním. Musíte tam jít s tím, že chci něco ukázat a pokud jsem v tom, co děláte dobrý, zviditelníte se a ještě za to dostanete zaplaceno.
3. Zaujmout.Tohle je opět velmi důležitý bod. Samozřejmě, jako ve všem, existujou i tací, kteří sice um mají, ale nejsou schopni to prodat širokému publiku. Někdy ani člověk nemusí prohodit do videa slovo, ale musí zaujmout tím, co chce předvést. Skvělé je, když dokážete zaujmout široké publikum. Když bychom se podívali na žebříček sledovanosti, určitě tomu vládne hraní počítačových her a umělci, kteří jsou zaměřeni na hudbu. Vždyť jenom nejvíce sledovaná videa TOP 10 jsou od zpěváků populární hudby.
4. Mít z nahrávání radost.Pokud už splňujete všechny tři výše zmíněné podmínky, máte vyhráno. Děláte něco co vás baví a ještě jste se zviditelnili. Ale pozor! Nikdy by vám natáčení videí nemělo zasahovat do osobního života. Všeho s mírou. Takže hurá do toho a hodně štěstí.

Posted in Web