Pokud si našinec chce vzít půjčku, ale v bance ho odmítnou s tím, že má příliš nízké příjmy, nevalné daňové přiznání, nežádoucí záznam v registrech dlužníků, exekuci, množství dalších půjček a podobně, nejednou rázem neví, co si počít. Protože často ani netuší, že mu i po tomto ortelu někdo ještě peníze poskytne. A to dokonce i za více než příznivých podmínek.
Tím někým může být dejme tomu FAHD https://www.fahd.cz/.vlaštovka z bankovky
A co že to je vlastně zač?
Vězte, že se jedná o silnou makléřskou společnost, působící na českém nebankovním trhu, která poskytuje hypotéky konkurující jiným peněžním ústavům.
A čím že je tento poskytovatel konkurenceschopný?
Především tím, že nabízí nízké úrokové sazby a současně i nízké splátky, a to i lidem, které nelze rozhodně považovat za ideální uchazeče, kteří mají i nejednu vadu na kráse v podobě nízkých příjmů, nějakých těch záznamů v registrech dlužníků a podobně, nad čímž se ale dají díky flexibilitě tohoto poskytovatele nejednou přimhouřit i obě oči.
Člověk si tu tedy půjčí peníze snadno a rychle. A to klidně na rok stejně jako na dlouhých třicet let, s možností vše kdykoliv splatit i předčasně a bez sankcí. Peníze tu lze získat i expresně do čtyřiadvaceti hodin, bez zbytečné byrokracie.
Stačí tu jen požádat virtuální formou, nabídnout coby zástavu nemovitost a zaslat její snímky e-mailem k posouzení, a po projednání všech podrobností se zástupcem společnosti a podepsání smlouvy je jen otázkou kratičkého času, než člověku dorazí peníze na účet.několik desetieurovek
A co lze s těmito penězi podniknout? Cokoliv. Klidně konsolidovat půjčky, vyplácet exekuce, prostě co je libo.
A chce-li to mít žadatel co nejvýhodnější, stačí nejednou přivést si třeba spoludlužníka a rázem klesnou úroky třeba i jen na pouhá tři procenta ročně.
A řekněte upřímně – kdo u nás někomu klidně i problematickému učiní lepší nabídku?