Pokud si myslíte, že kdybyste se museli obléct do oblečení mladší generace, slezla by z vás kůže hanbou, tak pokud si dáte do vyhledávače něco jako Fedora ve spojení s class, sleze z vás nejen kůže, ale i zbytek jakéhokoliv cítění pro trochu slušné oblečení.
černobílý obraz 

Class is for men

Tímto heslem se řídí bezpočet mladých můžu, kteří na sebe vzali tu povinnost šířit mezi ostatní jejich styl oblékání, který shlédli ve videohře nebo v anime seriálu a zdál se jim tip top. Není to ani tak o tom, že by snad…, ne upřímně? Vypadá to strašně a samotné tyto kloboučky jsou strašné. Bohužel, to je fakt, kterému se brání tisíce mladých zklamaných mužů po celém světě. A pravda je taková, že nevypadají tak krutě a dobře v kloboucích, zatímco nosí kožené kabáty anebo pózují u auta s rukou na klobouku, který si přidržují před očima, aby to vypadalo jako scéna z drsného westernu. Je to neúnosně pálicí oči.
kluk v klobouku 

Proč vlastně klobouky?

Ať už je to sláva dob minulých, kdy muži nosili klobouky a zimní kabáty a ženy nosily takové ty velmi třpytivé šaty na plesy v letech dvacátých, nebo je to nedávný vliv popkultur a subkultur, speciální typ klobouku Fedora a trillby se staly symbolem této ne zrovna malé skupiny mladých mužů, kteří se cítí být na pokraji společnosti, protože jsou to ti hodní a správní hoši, kteří vždycky dojedou poslední.
 
Už jen samotný přístup k životu by se dal shrnout do těchto kloboučků, které vypadají až vtipně na hlavách obtloustlých gentlemanů s nezastřiženými vousy, kteří bydlí doma u rodičů a pracují pravděpodobně v prodejně počítačových her nebo někde na takovém místě.
A pokud někdy omylem zabloudíte na americké seznamky, najdete tam takových pánů hned tucet.
 

Hlavně ne zbraně

A čím víc historických zbraní v ruce, tím líp, protože klobouky, kabáty a japonské samurajské meče, to je přece maximum vší drsnosti, kterou mohou tito alfa samci oplývat. Což o to, že ani neví, jak se to používá. Kromě docela výstražného znamení jisté obsese s ostrými předměty, před kterým by měla být varována každá škola, je tu také jenom smutné aroma toho, že tohle opravdu nikdy pravá móda gentlemanů nebude.