Základem každého hubnutí, snižováním váhy, která se Vám nelíbí, je JÍDLO! Měli byste jíst pravidelně, vyváženou stravu, nejlépe ušitou přímo na míru. Každý máme totiž jiný metabolismus a na každého člověka platí, něco jiného. K vyvážené stravě patří samozřejmě i pohyb, na který nezapomínejte, dělejte především to, co Vás baví a naplňuje.

dieta

Žádná hladovka!

Hladověním nikdy, nikdo, ničeho nedosáhl, můžete si jen uškodit. Když nejíme, tělo si ukládá tuky na „horší časy“, protože tělo neví, kdy si zase něco sníte. Hladovku dlouho nevydržíte a ukrutný pocit hladu si žádá přejídání a bude Vám špatně! Nejlépe je jíst pravidelně, často a malé porce, tělo si zvykne na příjem jídla a nebude si ukládat tuky, jen vstřebá živiny, co potřebuje. Nemučte se zbytečným vyřazováním příloh a sladkého. Kynuté knedlíky ani čokoládový dortík ještě nikoho nezabil, hlavně všeho s mírou a rozumem.

salát

Snadný cíl!

Dejte si cíl, samozřejmě, který můžete splnit, ať nejste zklamaní. Všechno chce čas a pohyb, věřte, že stačí začít procházkami, rychlejší chůzí, nemusíte se mučit v posilovnách a běhat maratóny. Hlavní je, aby Vás to bavilo, budete plní energie a fit. Pravidlem číslo jedna je se nevzdávat, jděte do toho hned dnes, neodkládejte to na další pondělí. Zdravá a vyvážená strava Vám neublíží, dodá Vám energii, budete se cítit lépe a nebudete nafouklí jak balón. Sportem jdete naproti nejen nižším kilům, ale také zdraví!

steak

Základní pravidla:

·         jezte zdravou a vyváženou stravu

·         pravidelný přísun jídla tělo uvítá a nebude si ukládat tuky

·         nevynechejte pohyb, ať je jakýkoliv

·         dejte si snadný a splnitelný cíl

·         hlavní je se nevzdávat a začít hned

·         knedlíky, dortíky, bonbony, čokoládu jezte s mírou

·         nevynechávejte přílohy, budete brzo hladoví

·         nedržte hladovku, způsobuje přejídání a pocit nafouknutého břicha