Po přihlášení se k takové akci a rezervování či pronajmutí si prostor pro svou prezentaci, musíme zajistit ještě mnoho věcí. Kromě personálního zajištění, si musíme zvolit formu prezentace a našeho prodejního prostoru tak, abychom stávající i budoucí zákazníky dobře upoutali, byli jsme pro ně snadno k nalezení a svůj čas u nás strávili rádi a příjemně.
foukání starce

To ale u venkovních akcí snadno naruší podnební podmínky, kdy se počasí rozhodne, že nám nebude přát a spustí se náhlý nebo dokonce vytrvalý déšť, spalující slunce, vítr a podobné nepříjemné projevy podnebí.

Jak tedy vše vyřešit elegantně a s grácií?
lékařská služba

Nejlepším řešením těchto vlivů se ukazují nafukovací stany, které nám poskytují úkryt před sluncem i deštěm, snadno se složí i rozloží, čímž šetří prostor při jejich převozu a skladování, i čas při jejich stavbě, oproti stanům skládaných ze železných či plastových tyčí. Náklady na jejich pořízení v porovnání s jejich životností jsou zanedbatelné a počáteční investice se nám brzy několikanásobně vrátí. Navíc jako bonus nám poskytují na své střeše i stěnách, ať už vnitřních či venkovních, dostatek prostoru pro obrazovou reklamu a upoutání zákazníků, jejich ovlivnění a působení na ně. Zároveň nám, našim zákazníkům a našemu zboží poskytují nafukovací stany ochranu před povětrnostními podmínkami.  Co víc si pro firemní prezentaci přát. Po akci jednoduše vyfoukneme, naložíme, uskladníme a máme připraveno na další akci.
stany na veletrhu

Ať už se účastníme takové prezentace společnosti v rámci veletrhu, místních trhů, či akcí jako jsou různé místní slavnosti, dětské dny a jiné oficiální i neoficiální slavnosti v okolí či naší společnosti, nafukovací stany nám poskytnou dostatečné a kvalitní zázemí pro prodej i prezentaci společnosti, její zviditelnění a přiblížení zákazníkům, odběratelům i dodavatelům stávajícím i budoucím.