Bez automobilu se dnes obejde už jen málokdo, zvláště to pak platí u lidí žijících na vesnici, kteří musejí dojíždět za prací, a rovněž nakupovat ve velkém. Když však nemáte garáž, často se střetnete s problémy, které nastávají vlivem nepříznivého počasí, a ubírají vám čas i energii. V létě to bývá auto rozpálené slunečním zářením tak, že jeho útroby připomínají spíš saunu, v zimě pak sáhodlouhé škrábání skel, abyste skrze ně vůbec něco viděli. Ne každý si však může dovolit postavit garáž, a tak si musí vystačit se stáním v zahradě, nebo na příjezdové cestě. Tento problém má však jednoduché řešení, které se jmenuje přístřešek na auto Pergoly-trutnov.cz.

dřevěná pergola

Jaké jsou výhody přístřešku na auto?

Oproti garáži je to rozhodně levnější varianta, jak ochránit svůj automobil před nepřízní počasí. V létě totiž poskytuje dokonalý stín, a tak není vaše auto přespříliš přehřáté. V zimě pak vzniká námraza tak, že na automobil dopadají kapičky rosy, která v chladném počasí zmrzne, a vám pak nezbývá, než škrábat. Přes přístřešek však rosa k vašemu automobilu nepronikne, a vy tak můžete zkrátka nastoupit, a jet. Vyhnete se rovněž shazování sněhu ze střechy a kapoty, a vaše auto si tak bude stát v realitním suchu.

Kde přístřešek sehnat?

Přístřešek je v každém případě nejlepší objednat na míru, aby se velikostně, i stylově hodil na vámi určený kus pozemku. Vyrobit si jej pak necháte u firmy, která se specializuje na výrobu pergol, přístřešků, či altánů. Nejlepší volbou v poměru cena/výkon pak bude firma Pergoly Trutnov, která má velké množství pozitivních ohlasů.

modré auto

Na kolik takový přístřešek vychází?

To záleží na vámi zvoleném materiálu, náročnosti, a také velikosti konkrétního přístřešku. Ten si totiž můžete nechat vyrobit i na dva automobily. Zastřešený přístřešek na jeden automobil pak vychází okolo třiceti tisíc korun, což je v porovnání s cenou za stavbu nové garáže velmi výhodné.