Každý, kdo má nějaký pozemek, ví, že ho musí pravidelně udržovat. V opačném případě se na něj dostanou nálety trav a plevele, který může vyrůst až do výšky dvou metrů. Takto zaneřáděné zahrady nejen ničí sousední pozemky, protože logicky nepořádek z nich se nasemení, kam může, ale taky to nevypadá vůbec hezky. Zdědili jste neupravovaný pozemek, nebo jste nějaaký koupili? Pak vás určitě čeká spousta práce, na kterou ale nemusíte mít čas nebo vybavení. My máme jak čas, tak vybavení a rádi vám pomůžeme. Specializujeme se na sekání vysoké trávy https://seceni-mulcovani.cz/sekani-travy na jakémkoliv pozemku.

sekačka na trávu

Spolupracují s námi i města
Naše práce je za dobrou cenu, kvalitní a rychlá. I proto s námi spolupracuje řada měst napříč celou Českou republikou. Naším zákazníkem se můžete stát i vy. Můžete si zvolit pravidelnou údržbu pozemku, a nebo nárazové sečení. Záleží na vás, jak daleko pozemek máte, co s ním zamýšlíte, a jakou péči mu chcete věnovat.

Na řadě pozemků jsou i různé keře a dřeviny, kterých se chcete zbavit. Ani toto pro nás není problém. Jsme vybavení traktory a dalšími pomocníky, kteří uvedou vaši zahradu nebo louku do použitelného stavu. Nemusíte shánět žádnou půjčovnu strojů a učit se s nimi zacházet, ani si nemusíte brát dovolenou, kterou strávíte těžkou prací. Zavolejte nám, a my se o to postaráme.

sekací traktor

Cena ještě před prací
Máte obavy, že cena za naše služby bude příliš vysoká? Cena se vždy odvíjí od velikosti a členitosti pozemku, jeho dostupnosti a také samozřejmě toho, v jakém stavu se momentálně nachází. Pokud jde o zcela zanedbaný pozemek, cena bude logicky vyšší než za posečení vyšší trávy. Vždy vám cenu spočítáme předem, a vy se potom rozhodnete, zda do toho máme jít s vámi.

Už žádné mozoly
I když to tak nevypadá, posekat trávu a dřeviny může dát pěkně zabrat. Nemusíte se dřít, když my na to máme vybavení, které práci ulehčí.