Přišli jste do banky, posadili se k jednacímu stolu a předložili svou představu o tom, jaké máte požadavky na úvěr. Jakou výši úvěrů potřebujete, jak vysokou splátku chcete hradit a jak dlouhou dobu splatnosti chcete sjednat. Co bude jeden z prvních dokladů, které si od vás pracovník banky vyžádá? Bude to potvrzení o výši příjmů. A vy už cítíte, že může nastat problém. Nemáte všechny vaše příjmy na výpisu z účtu nebo na výplatní pásce. Váš zaměstnavatel vám část mzdy vyplácí ve formě odměn. Je pro vás složité, skoro nemožné prokázat, že máte dostatečnou bonitu na splácení. Zkuste se obrátit na nebankovního poskytovatele.

kalkulace

Půjčky https://nebankovnihypoteky.net/vyhnete-se-kontrolam/ nemají tak přísná pravidla pro posuzování bonity a jistě je i vy splníte. Nabídky půjček jsou velmi individuální, ale úroková sazba začíná už okolo tří nebo čtyř procent, podle konkrétní situace. O půjčku se nemusejí bát požádat ani klienti, kteří mají z minulosti záznam v registru dlužníků. Vždy posoudíme danou situaci a navrhneme řešení financování tak, aby co nejlépe vyhovovalo potřebám jedince nebo rodiny.

Osoby, které podnikají jako řemeslníci, velmi často používají k vyčíslení nákladů takzvaný daňový paušál. Proto mohou na daňovém přiznání vykazovat mnohem nižší částku v kolonce zisk než tu, která odpovídá jejich ročnímu, respektive měsíčnímu příjmu. Doložit bance dvě nebo tři daňová přiznání s nízkým ziskem znamená, že vaše žádost o úvěr bude zamítnuta. Obraťte se na naše úvěrové specialisty a my vám zpracujeme nabídku půjčky podle vašich potřeb.

žena

Abyste získali zpracovanou kalkulaci je třeba vyplnit on-line kontaktní formulář, kde uvedete údaje o vás a částce, kterou potřebujete půjčit. Naši specialisté vám vypracují individuální návrh úvěru a odpoví vám veškeré dotazy. Začněte s vyplňováním kontaktního formuláře ihned!