Co takto nová proteinová metoda?

Zase nebude fungovat? Máte už jisté předsudky? Není to nic neobvyklého, protože jakmile vás nějaká dieta zradí, tak už často nechcete zkoušet nic jiného. Už se člověku nechce do toho znovu investovat čas a peníze, abyste zase výsledek nepocítili a neviděli vůbec žádný. Je to trochu ošemetné, ale v této metodě vám výsledky můžeme zaručit a to klidně i s tím, že vám vrátíme peníze: https://www.prodietix.cz/.
Jak se jmenuje a co skrývá?

Je to nová metoda, která se nazývá proteinová, bílkovinná nebo také keto dieta či ketogenní. Zřejmě vás nepotěšíme, ale nic neskrývá. Jedná se o upravenou stravu, tedy dodržování jistého jídelníčku na základě proteinů a bílkovin, kterých do sebe budete dostávat větší množství a následně tak způsobíte ve svém těle takzvanou ketózu, což je zcela normální a přirozený jev.
Co tento jev spouští?
Právě díky ketóze budete hubnout tukovou tkáň, nikoliv však svalovou hmotu, ta díky příjmů proteinů a bílkovin bude zachována. Omezíte ve své stravě tuky a sacharidy, takže tělo nebude mít z čeho přibírat, takže bude jenom hubnout vaše tukové zásoby.
Je to trvalý výsledek? Nebo se mi kila vrátí v podobě jo-jo efektu?
Samozřejmě, že jde o výsledek trvalý. Žádný jo-jo efekt zde nemá své místo.
Proč slibuje výsledky?
Tato metoda je vyvinuta s lékaři. Poprvé byla popsána profesorem Blackburnem na Harvardově univerzitě v USA. Díky lékařské pomoci tak přesně vědí, co se s tělem může dít a co je tedy žádoucím jevem a co už nikoliv.
Kolik můžu shodit?
Tolik, kolik si budete přát. Není určeno, že musíte zhubnout jenom pár kilo, pokud máte opravdu obézní váhu a potřebujete shodit mnoho kilogramů, tak klidně můžete. Zaměříme se na vyšší cíle a klidně je to možné. Shodíte tolik, kolik si dáte za cíl. Pokud budete dodržovat pravidla, tedy především jídelníček, tak se vám to opravdu podaří, to je zajištěné.

Budu pociťovat hlad?
Nebudete. V tomto ohledu se nemusíte bát. Jídlo máte zaručené 4x až 5x denně.
Budu nevrlá a mrzutá?
V žádném případě. Bude spíše naopak veselá a dokonce trochu v euforické náladě.