Lidé mají rádi americké hypotéky, a to i přesto, že jsou zatíženy vyšší úrokovou mírou, než je tomu u běžného účelového úvěru. Jenže ta svoboda při využití získaných peněz je zkrátka lákavá a neodolatelná, protože kdo z nás by si jednou nechtěl užít to, že má v kapse dost peněz na to, aby si splnil svá přání? Což je s americkou hypotékou na rozdíl od všech ostatních půjček možné.
Máte na krku dluhy, které vám nedopřejí klidný spánek? Zbavte se jich a nahraďte je výhodnou americkou půjčkou!

výpočet

Chtěli byste vyrazit na pohádkovou dovolenou anebo splnit svůj bláznivý sen v podobě cesty kolem světa? Tak neváhejte a kupte si plavky a letenku!
Potřebujete rekonstruovat bytové jádro, ale děsíte se všech složitostí, které budete muset při financování úvěrem doložit? Tak si to celé zjednodušte americkou hypotékou!

A víte co? Dokonce to může být ještě mnohem snazší a americká hypotéka může být ještě mnohem vstřícnější, než jak ji znáte v její bankovní podobě. Pokud si totiž sjednáte nebankovní americkou hypotéku, tak získáte ještě další výhody navíc.
Mezi hlavní benefity nebankovní americké hypotéky patří to, že vás nebude zbytečně omezovat nejen tím, co si smíte za půjčené peníze pořídit, ale také tím, co musíte splnit, abyste tuto půjčku získali. Vyšší úročení a záruka v podobě nemovitosti jako základní podmínka sjednání zůstává, nicméně záznam v registru či nižší příjmy už vás trápit nemusí.

kufr peněz

Nebankovní společnost je typická svou vstřícností a individuálním přístupem ke klientům, takže i když třeba máte záznam v registru, tak to nemusí nic znamenat, pokud prokážete, že budete schopni své finanční závazky splácet. A to samé platí i o nižších příjmech či o nižším daňovém přiznání u podnikatelů.
Pokud se za svou americkou hypotéku zaručíte vhodnou nemovitostí a prokážete, že jste schopni svůj závazek plnit, tak vám už v cestě k vysněné půjčce vůbec nic nestojí!