Je všeobecně známo, že děti přirozený pohyb milují. Čemu však ještě více neodolají je to, pokud můžou jezdit na kole a užívat si ten pocit, že jejich nohám dají zabrat. A protože chvíli neposedí, je důležité jim nabídnout i jiný pohyb než jenom chůzi, k čemu vám poslouží zpočátku i odrážedlo pro nejmenší děti Chytrá liška. Je to totiž právě odrážedlo, na kterém dítě po prvním roce života najde tu správnou stabilitu, kterou poději využije na kole se šlapacími pedály.dětské odrážedlo.jpg

Potěšte vaše dítě fantastickým dárkem

První, ale i ty druhé narozeniny jsou pro dítě zlomové. Každý rodič totiž ví, jak rychle jeho ratolest roste a taktéž i to, že pouze hračky ho už neuspokojí. Je tedy fantastickým nápadem darovat mu jeho první vozítko, na kterém se bude pomalu a bezpečně učit to, jak si užít zábavu i na dvou kolech.
Díky bezpečnému a dostatečně pevnému materiálu, jakým je dřevo, si vaše dítě jeho nové (a první) odrážedlo zamiluje a nebude váhat nad tím, aby si ho vyzkoušelo hned, jak to bude jenom možné.A o tom, že to bude jeho nejlepší dárek ze všech, se můžete přesvědčit díky tomu, že uvidíte na jeho tváři spokojený a nadšený výraz vždy, když s ním vyrazíte ven.odrážedlo s kolem.jpg

Pro kluky, holky, ale i cestovatele

Tento typ dřevěného vozítka je určený pro nejmenší ratolesti a vybírat z jeho sortimentu můžete jak pro holky, tak i pro kluky. Malé princezny potěší motiv s květinami a růžová barva, kterou mají tolik v oblibě. Klukům naopak udělá radost zelené nebo modré barevné provedení, jak už tomu ve většině případů bývá. Nastavit si rovněž můžete i velikost sedadla, se kterým bude růst.
Pro všechny děti, které se řadí do skupiny takzvaných cestovatelů, protože si nikdy nezapomenou vzít malou svačinu a nějakou hračku i ven, si můžete koupit i šikovné odrážedlo s malým baťůžkem, který je připevněný vpředu na řídítkách. Uspokojíte tím jejich potřeby – tedy mít všechno nezbytné po ruce, protože budou vědět, že se kdykoliv můžou zastavit a posílit se dobrou svačinou nebo si odpočinout od jízdy a vytáhnout z něho jejich oblíbenou hračku.