Když zdědíte dům po rodičích či zesnulých prarodičích, může vám buď zcela jeho vnitřní koncepce vyhovovat, anebo budete spíše nakloněni nějakým stavebním úpravám. Ty lze spojit s výměnou elektroinstalace, případně s výstavbou podlahového vytápění, montáží nové kuchyňské linky a pokládkou podlahových krytin, a do seznamu prací lze zařadit i výměnu dveřních zárubní a dveří a výměnu oken.

skladové kontejnery

Takováto rozdělávka je časově náročná a může pokrýt i dobu několika měsíců, a to i tehdy, budete-li některé práce zadávat profesionálům. V každém případě všechny náročnější rekonstrukce objektů vyžadují vystěhovat vnitřní vybavení někam mimo dům, aby nedošlo k jeho poškození, a to může být u těchto objektů problém. Kam vše vystěhovat, když nemáme k dispozici ani garáž, ani kůlnu, sklep, přístavek, dřevník, altán a podobné prostory?

přeprava kontejnerů po moři

Jedno řešení se nabízí, a sice pronájem skladu. Máme na mysli přepravní skladové kontejnery, ano, přesně ty, co putují napříč oceány na obřích zaoceánských lodích, aby přepravily zboží na velmi dlouhé vzdálenosti. Kontejnery jsou zhotoveny z ocelového profilovaného plechu, jsou uzavíratelné a uzamykatelné a bezpečně chrání předměty uvnitř před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy.

Chcete-li si takový kontejner pronajmout, je možné se domluvit na termínu jeho přistavení na vaši parcelu, a na době jeho pronájmu. Potřebujete pouze dostatek volného místa, kontejnery zaujímají v půdorysu rozměry přibližně dva a půl metru krát šest nebo dvanáct metrů a většinou pojmou veškeré vybavení domácnosti. Můžete do jejich útrob uložit nábytek, velké i malé spotřebiče, oblečení, obuv, hračky, knihy, sportovní potřeby, a to podobně, jako když se stěhujete, např. v kartonových krabicích. Do kontejneru nezatéká ani neduje vítr a vaše věci tu budou v bezpečí i před zloději.

Posted in Nezařazené