Jaro klepe na dveře a s ním přicházejí různé autorizované servisy s nabídkou akční prohlídky vozidel. V nabídce služeb, nechybí ani automobilka Škoda Auto, která přichází s akcí „Jarní servisní prohlídka“. Tato akce je již tradicí a značka Škoda Auto, s ní přichází každý rok. U majitelů vozů značky Škoda je velmi oblíbená.

dílna

Takže pokud jste majitelem škodovky, potom určitě využijte jedinečnou možnost, prověřit si stav svého automobilu a dopřát svému vozu, skutečně profesionální péči a kontrolu. Součástí této sezonní akce, je také atraktivní nabídka vybraného sortimentu ŠKODA Originálních dílů a ŠKODA Originálního příslušenství.
Základem prohlídky je desetibodová kontrola vozu. Ta odhalí vše, čeho se letošní zima, na vašem vozidle, dopustila. Po zimním období vám v každém autorizovaném servisu Škoda Auto prověří stav a hladinu oleje v motoru,  stav chladicí a brzdové kapaliny, zkontrolují funkčnost klimatizace a mnoho dalšího.

Zkušení mechanici provedou diagnostiku vozu, zkontrolují podvozek, brzdový systém i funkčnost stěračů. A v případě výměny předních stěračů, dostanete navíc letní koncentrát na čištění skel, jako bonus a tedy zcela zdarma.
Navíc je nyní možné, výhodně pořídit letní pneumatiky, se slevou až 25 %. A to včetně ŠKODA Pneugarance na celé 3 roky. Snadno vyřešíte také přezutí svého vozu, nebo uskladnění zimních kol.

V průběhu jarní servisní akce je také možné využít akční ceny ŠKODA Originálních dílů a ŠKODA Originálního příslušenství se slevou až 15 %. Takže plánujete-li zakoupení střešního nosiče, nosiče jízdních kol, nebo dalšího kvalitního příslušenství a doplňků, toto finanční zvýhodnění se vám bude jistě hodit.

servis

Bohatá nabídka, včetně akčních cen, je k dispozici i na ŠKODA E-shopu. Skutečně kvalitní, testované a bezpečné příslušenství a doplňky,  můžete nyní vybírat v pohodlí svého domova.
Doporučená cena prohlídky je 249 Kč. Takže pokud si na kontrolu své škodovky sami netroufnete, obraťte se na nejbližší autorizovaný servis ŠKODA AUTO a svěřte jej do rukou odborníků. Protože pečovat je normální!